Značky produktů, které používáme

DAIKIN

Nabízí široký výběr řešení vytápění a chlazení. V nabídce vždy naleznete řešení vhodné pro všechna prostředí a osobní preference.

DAIKIN-ceník chlazení a vytápění obytných budov

DAIKIN-ceník split skyair

DAIKIN-ceník VRV

DAIKIN-ceník skyair

MITSUBISHI

Vylepšená technologie invertorově řízených kompresorů a vysoce kvalitní provedení klimatizačních jednotek Vám nabízí jedny z nejvíce spolehlivých klimatizací na trhu. Klimatizační jednotky fungují na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch a lze s nimi i vytápět.

TOSHIBA

Patří ke špičce v oboru klimatizace. Díky vysoké spolehlivosti, nízké spotřebě a špičkové technologii je v oboru vyhlášena. Důkazem kvality zařízení je nejen mnoho instalaci všeho druhu, ale třeba nasazení v síti všech telefonních operátorů nejen na území České republiky, ale po celé Evropě.

SAMSUNG

Nabízí designové nástěnné klimatizace nejen do bytu, ale i do kanceláří. Design je součástí ve všech možných provedeních kazetových, kanálových, parapetních i podstropních klimatizací.

LG

Bohatá paleta klimatizačních jednotek, které nabízejí více než jen vytvoření příjemné teploty. Řada ARTCOOL Gallery přináší designovou revoluci – klimatizační jednotka už není jen nenápadná krabice na zdi, ale doslova umělecké dílo. Chytré spojení špičkové technologie a umění vás mile překvapí.